O nás

Jsme ryze český inovativní e-shop se sanitou. Milujeme naší práci a zároveň do každého produktu přidáváme kousek sebe. Zároveň dlouhodobě udržujeme nízké ceny pro naše zákazníky. Proto každý výrobek, který zahrneme do nabídky prochází procesem dlouhodobého testování, aby se mohl v pořádku dostat až k vám domů.

Náš příběh se začal psát v roce 2020.

Tehdy tři osmnácti letí studenti Dominik, Matuš, a Alexandr se rozhodli splnit si svůj sen. Sen který nebyl zdaleka jednoduchý zrealizovat. Všichni jsme přemýšleli, v čem bychom jako mladí studenti mohli uspět, asi to byl právě osud, že nás všechny 3 napadlo rozjet si svůj vlastní internetový obchod na koupelnovou sanitu. Díky naší tvrdé práci a překonání všech překážek, které nám osud postavil do cesty, jsme i přesto dokázali splnit si svůj sen. Pokud právě TY držíš tento dopis, tak jsme svou práci odvedli dobře a děkujeme za projevenou důvěru.

Naše mise:  

Sanita není drahá. To je věc za kterou si stojíme.  Jsme vždy o krok před naší konkurencí a máme ty nejlevnější ceny na trhu! Kvalitní výrobek si domů může od nás pořídit každý! 

Kdo za námi stojí ?  

Především světové značky v oboru.  Ctíme kvalitu a precizní výrobu, nechceme nabízet něco, co by jsme si sami nekoupily.  

h

52 000 vyřízených

40% Levnější oproti konkurenci

500 druhů zboží